.::Pilates Bursa Özel Pilates Dersleri Personal Training::.
 
 


    PİLATES YAPIYORLAR _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

       
 
  BERİL EKİNCİ

Esin hocanın inanılmaz enerjisi ve ilgisi sayesinde dersten rahatlamış ve pozitif çıkıyorum. En keyif aldığım ve beni en çok sonuca götüren tek spor, herkese tavsiye ederim.
       
 
  YEŞİM UNCU

Pilates benim için yeni keşfettiğim bir keyif. Kendimi, kendi vücudumu keşfetmenin keyfi…
Açıkçası biraz önyargılıydım bu konuda. Ne de olsa bir akademisyen bir doktor olarak biraz da magazinel bir şey gibi geliyordu bana Ebru Şallı imajı ile birlikte. Fakat denemeden de olmaz tabii, spor olsun da benim için…

Esin Hoca ile birlikte başladığımız yolculuk çok keyifli geçiyor. Yorulmuyorum ama çalışıyorum, büyük bir lüks. Bugüne kadar hiç çalıştırmadığım kaslarımın çalıştığını hissediyorum. Onlar da çalışır mı derdim, çalışırmış meğer.

Tabii, bir de bu işi Esin Hoca gibi işinin ehli, sabırlı, becerikli bir hoca ile yapıyorsanız bağımlılık yapıyor. Ben de yaptı…
       
 
  ÇİĞDEM DURMAZ

Sporu bir yaşam felsefesi haline getirmeyi algılamayan, üşengeçlikle günlerini heba eden beni bile kendine bağlayan yegane spor... Pilates cidden yaşamımın her döneminde devam etmeyi planladığım nadir ögelerden biri... Şiddetle tavsiye edilir!
       
 
  BERRAK DURMAZ ER

Pilates'e Esin Hoca gibi çocukluğundan beri sporun içinde olan ve işine tutkuyla bağlı bir eğitmenle başladığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Bence Pilates'i herkes mutlaka denemeli; zaten ilk dersten itibaren faydalarını hissedecek ve bırakmak istemeyeceksiniz.
       
 
  GAYE ÖZER

Yıllardır yapmaktan büyük zevk aldığım çeşitli salon sporları içinde beni en çok büyüleyen, yormak bir yana rahatlatan, mutlu hissetmemi sağlayan ve bitmez tükenmez enerji kaynağım pilates, özelliklede aletli pilates, hayatımı böylesine olumlu etkilediğin için teşekkürler sana.

Tabi ki teşekkürüm sadece pilatese değil. Sevgili kızım Ecem'e de teşekkürler, bana aletli pilatesten bahsedip tanışmama neden olduğu için ama en çok da Esin Hocama teşekkürler bu kadar özen, dikkat ve sabırla eğitimime devam ettirip, bedenimi ve ruhumu en küçük hücreme kadar rahatlattığı, şekillendirdiği ve en az 20 yaş genç ve enerjik hissetmemi sağladığı için.
 
   
 
  AYŞEGÜL AYDIN

Her bedene, her yaş grubuna hitap eden Pilates,
üşenmeden zevle yapacağınız tek antreman, çok eğlenceli...
 
   
 
  MERVE DEMİREL

Pilatese başlayalı henüz üç hafta olmasına rağmen vücuttaki değişimi şimdiden fark etmeye başladım.

Esin hoca ile pilatese başladığımızda ilk olarak doğru nefes almayı ve postürümü daha düzgün hale getirmeyi hedefledik. Dersler ve egzersizler ilerledikçe hangi kasın nasıl çalıştığını, kaslarımızı nasıl daha doğru kullanırız daha iyi öğrenme fırsatı bulduk.

Kısacası Pilates ve Esin Hoca sayesinde vücudumu daha iyi tanıma şansı elde ettim.
 
   
 
  CANAN DEMİREL

Pilates sonunda hayatımdaki yerini almayı başardı. Hem bedenen hem ruhen insanı rahatlatıyor.
Vücudumu tanımama yardımcı oldu.

Tabi Esin Hocanın motivasyonu yadsınamaz bir gerçek. Onun sayesinde dersler daha eğlenceli geçiyor.
 
   
 
 

DAMLA TUBAN

Pilatesle ilk defa Esin Hoca sayesinde tanıştım ve hayatımda yaptığım en keyifli spor diyebilirim.

1 saatin nasıl geçtiğini bilmeyeceğim, acı çekmeyeceğim bir spor olur mu derdim oluyormuş. Resmen o 1 saatte tüm dünyadan uzaklaşıp dengede kalmak oluyor insanın tek amacı. 2 ay yaptığım, sonrasında ara vermek zorunda kaldığım ve tekrar devam etmek istediğim Pilates'le hem vucüt duruşum değişti, hem de esneklik kazandım. Resmen bir ömür boyu yapılabilecek, insanı yoğun temposundan kısa bir süre için de olsa uzaklaştırıp rahatlatacak bir spor Pilates.

Tabii Esin Hoca'nın o huzur dolu müziklerinin de etkisi vardır :).

 
   

 

2011© PilatesBursa.com & Esin ATEŞ
Supported by fates